Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Ayakkabı sektöründeki 20 yıllık tecrübe ve ustalık deneyiminde , ayakkabılar da ki rahatlığı hissettiren ayakkabı iç tabanının önemi unutulmuş daha çok ayakkabıların şekline önem verildiği görülmüş olup , asıl önemli olanın ayak sağlığı olması gerektiği fikrinden yola çıkılarak , 2016 yılında Sanus Ayakkabı Sanayi A.Ş. kurulmuştur.

SANUS markası ile Visco malzemeden ilk şekilli Memory Foam ( Hafızalı iç taban) ayakkabı iç tabanı üretimi ile her meslek grubundaki ve yaştaki nihai tüketiciye hizmet verilmeye başlanmış olup, günlük 20.000 çift üretim kapasitesine sahiptir.

Visco malzemeden üretilen Ayakkabı iç tabanları , tam otomatik makine hattı ile Alüminyum kalıplara enjeksiyon makinası ile enjekte edilen özel formülün kumaş ile birleşmesi neticesinde oluşmaktadır. Memory Foam ayakkabı iç tabanları, ayağın birebir şeklini alarak ayak tabanında her cm² de oluşan basıncın yayılarak azaltılmasını sağlar.

Müşteri memnuniyetimiz, üretim kapasitemiz, zamanında teslimat, geri iade kolaylığı , İstanbul içi kendi teslimatımız, İstanbul dışı kargo ile gönderim hizmetlerimizle 2018 yılından itibaren e-ticarette de yer alarak büyümeye devam edilmektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.